top of page

O firmie

WYCINANE.COM.PL - Bartłomiej Michalski

Poznaj technologię, która wprowadzi nową formę ekspresji designu i sztuki użytkowej do Twojego domu. Dla naszych polskich i międzynarodowych klientów tworzymy unikatowe, balustrady, które w pełni wyrażają ich indywidualne wizje estetyki i piękna. Wycinane laserowo balustrady otwierają zupełnie nowe możliwości w przestrzeni dekoracji wnętrz. Nasza firma pomoże Ci je zaprojektować, zajmie się ich perfekcyjnym wykonaniem i fachowo zamontuje je w Twoim domu.
 

 

O firmie

 

Jesteśmy producentem wykonywanych na indywidualne zamówienie, wycinanych laserowo balustrad. Specjalizujemy się we wzornictwie, które do tej pory można było jedynie podziwiać na łamach światowych pism o dekoracji wnętrz. Teraz każdy, kto tylko zapragnie, by wyjść poza utarte schematy, może zrealizować  z nami swój wymarzony projekt.

 

Laserowa obróbka metalu nie ma przed nami żadnych tajemnic. Z naszych wieloletnich doświadczeń zrodziła się wielka pasja do tworzenia designu na najwyższym światowym poziomie. Wspólnie z naszymi klientami realizujemy ich wizje i projekty. Łączymy w nich piękno, solidność wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

 

Produkowane przez nas balustrady nie są produktem masowym. To realizacje autorskie. Mające swój własny styl i charakter. Tacy są też nasi klienci. Świadomi przestrzeni, którą chcą się otaczać, otwarci na to, co nowe, piękne i wyjątkowe. 

 

Będziemy szczęśliwi, jeżeli i Ty wkrótce do nich dołączysz.
 

 

Technologia

 

Każdy z nas ma swoją własną wizję estetyki i piękna. Opracowany przez nas proces produkcji  balustrad umożliwia tworzenie dowolnych wzorów, form i kolorów. Od stylistyki odważnej i nowoczesnej po bardziej klasyczne i stonowane wzornictwo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

 

Nasze balustrady wykonujemy na bazie 6mm blach stalowych. Możliwe są również opcje 8mm i 10mm. Wzory wycinane są za pomocą bardzo precyzyjnego lasera, następnie powierzchnia jest piaskowana i malowana proszkowo. Wszystkie elementy są perfekcyjnie gładkie i pozbawione ostrych krawędzi. 

balustrady-laser-cut.jpg
balustrady-laser-cut-1.jpg

Mocowanie

 

Zastosowana przez nas technologia umożliwia tworzenie powierzchni sprawiających wrażenie lekkich i transparentnych, równocześnie charakteryzujących się wyjątkową trwałością. Balustrady mogą być montowane zarówno do boku stopni, jak i na stopniach na bazie słupków. Oczywiście chętnie doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania. 

 

Kolorystyka i łączenia

 

Kolor balustrady może być dowolnie wybrany na podstawie palety kolorów RAL. Ażurowe panele możemy scalić z drewnianymi słupkami i poręczami. Stosowane przez nas drewno to dąb, który możemy wybarwić na dowolny kolor.  

 

Projekt i wizualizacja

 

Każda z naszych realizacji wykonywana jest wg indywidualnego projektu. Może to być pomysł Klienta lub sami możemy przygotować naszą propozycję na bazie Twoich sugestii. Wstępny projekt prezentowany jest w postaci płaskiego, wirtualnego modelu 2D. Za dodatkową opłatą możliwe jest również przygotowanie wizualizacji 3D, która pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji co do koloru, wzoru i krztałtu.

Wersja_biała.jpg
Wersja czarna.jpg

Oferowane balustrady są oczywiście z usługą montażu u Klienta, aczkolwiek sporo zleceń realizuję z opcją wysyłki na palecie. Były to zlecenia na terenie Polski jak również do Anglii, Niemiec i Francji.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie oraz z wielką dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Wycena naszych usługi jest bezpłatna. Realizację i montaż oferujemy na terenie całej Polski.

 

Możliwy jest również montaż samodzielny, szczególnie w przypadku realizacji zagranicznych. Średni czas realizacji to 4-8 tygodni. 

ZAKRES PRAC - CAŁA POLSKA

bottom of page